Bankiety

W życiu każdego człowieka powinien być czas zarówno na pracę, jak i przyjemności. Warto więc od czasu do czasu pozwolić sobie na małą odskocznię od rzeczywistości- wszelkiego rodzaju bankiety i inne przyjęcia są do tego najlepszą okazją.

Restauracja Dębnianka oferuje swoim Gościom eleganckie i klimatyczne sale bankietowe- mniejszą, która pomieści do 50 osób oraz większą, mieszczącą maksymalnie 200 osób. Są to sale, które pozwalają na dowolne aranżacje- w zależności od rodzaju przyjęcia i ilości osób w nim uczestniczących. Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, starając się dopasować lokal do potrzeb i oczekiwań Klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie a nawet te najbardziej nieoczywiste pomysły.

Zapewniamy najlepszą kuchnię- poszczególne dania można wybrać z obszernego menu. Mogą to być zarówno dania gorące, jak i zimna płyta, szwedzki stół, wiejski stół, słodki stół, serwis kawowy, ciasta i ciasteczka. Posiadamy możliwości techniczne, dzięki którym w naszym lokalu może zagrać zespół lub DJ. Chętnie podejmiemy się również wystroju sali, według dokonanych wcześniej uzgodnień. To także profesjonalna obsługa całego wydarzenia oraz pomoc w przygotowaniach.

Restauracja Dębnianka umożliwia urządzenie każdego rodzaju spotkania, zarówno tych uroczystych, jak i tych o nieco luźniejszej formie jak wyjazdy integracyjne, delegacje, spotkania świąteczne, spotkania po latach i wielu innych, niezależnie od  ilości uczestników. Dzięki wyjątkowej oprawie każde z nich stanie się niezapomnianym przeżyciem i czasem prawdziwej przyjemności.