Wesela

Wesele to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu dwojga ludzi. By dzień ten należał do wyjątkowych i niezapomnianych, konieczna jest odpowiednia oprawa. Jedną z elementarnych decyzji, przed którą stają narzeczeni w trakcie przygotowań, jest wybór sali weselnej, w której będą mogli odbyć wesele swoich marzeń.

Jeśli jesteście z terenu Leżajska lub okolic i interesują Was wesela Leżajsk, bowiem szukacie odpowiedniego miejsca na wymarzone przyjęcie, Restauracja Dębnianka z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Wyborne menu, eleganckie i klimatyczne wnętrze, profesjonalna obsługa oraz dogodna, spokojna lokalizacja na obrzeżach miasta sprawi, że będzie to wyjątkowy dzień zarówno dla Was, jak i Waszych Gości.

Restauracja Dębnianka do dyspozycji swoich Gości oddaje dwie sale, które w zależności od potrzeb pomieszczą do 50 (sala restauracyjna doskonała na małe przyjęcia weselne) lub do 200 osób (sala weselna na większe wesela). Okazałe menu składa się z kilku zestawów dań do wyboru, stanowiąc prawdziwą ucztę zarówno dla podniebienia, jak i oczu. Profesjonalna obsługa służy pomocą i jest w ciągłej dyspozycji, zarówno na etapie przygotowań, jak i podczas całego przyjęcia. Ponadto istnieje możliwość organizacji dodatkowych atrakcji- na przykład dmuchańców dla dzieci lub przystrojenia sali według wskazówek i oczekiwań Pary Młodej.

Ponadto restauracja posiada własną cukiernię, w której istnieje możliwość zamówienia tortu weselnego, słodkiego stołu oraz tradycyjnych szyszek weselnych, stanowiących formę podziękowania dla przybyłych na przyjęcie Gości.