Pizzeria

Pizza w Restauracji Dębnianka, to kultowy fast food, który niema sobie równych w okolicy. Naszą pizzę wyrabiamy już od ponad dziesięciu lat. W restauracji nabyć można zarówno pizzę w stylu amerykańskim- niezwykle sytą, na grubym cieście, wypełnioną po brzegi warzywami oraz mięsem, której zwieńczeniem jest wysokiej jakości ser mozzarella, jak i pizzę w stylu włoskim- na cienkim cieście, z dodatkiem świeższych ziół oraz sałat. Dzięki unikatowej recepturze z dodatkiem szklanki piwa, ciasto jest zawsze chrupkie oraz idealnie wyrośnięte. Wiemy, że podstawą dobrej pizzy są dodatki, dlatego nasi kucharze bazują tylko na najlepszych składnikach, pozyskiwanych od lokalnych przedsiębiorców. W menu pojawia się również pizza oparta na składnikach, które są uzależnione od danej pory roku. W okresie jesiennym wielkim uznaniem cieszy się pizza z dodatkiem szlachetnych grzybów oraz kurek.

Doświadczenie oraz wiedza nabyta przez okres prowadzenia działalności sprawiła, że Restauracja Dębnianka to także najlepsza pizzeria Leżajsk. Pizzę można zamówić na miejscu, telefonicznie na dowóz, a także poprzez stronę internetową. Restaurację wspiera aplikacja Restaumatic, która służy do zamawiania dań on-line, co stanowi dodatkowe udogodnienie dla Klientów pizzerii. Jest to bowiem jeden z najnowocześniejszych systemów restauracyjnych w Europie. 

Zapraszamy do skorzystania z oferty pizzy na dowóz-  nasi kierowcy dostarczą ją zawsze na czas, w specjalnie zaprojektowanych do tego termosach, które utrzymują stałą temperaturę sprawiając, że po dostarczeniu pizza smakuje tak, jakby dopiero wyszła z pieca.