Chrzciny

Jeden z najważniejszych sakramentów w życiu nowo narodzonego dziecka to niewątpliwe Chrzest Święty. Jest to wielkie wydarzenie zarówno dla samego malucha, jak i jego rodziców, którzy muszą zadbać o organizację przyjęcia dla swojej rodziny i bliskich, z którymi chcą dzielić te szczęśliwe momenty. 

Restauracja Dębnianka to odpowiednie miejsce, w którym zorganizujesz chrzciny Leżajsk. Zajmujemy się kompleksową obsługa przyjęć okolicznościowych, w tym także przyjęć z okazji Chrztu Świętego. Chrzciny w Restauracji Dębnianka to przyjęcie, które może się odbywać w jednej, z dwóch dostępnych sali- jedna to sala restauracyjna, która pomieści do 50 osób, druga to przestronna sala bankietowa, mieszcząca do 200 osób. Organizując chrzciny w Restauracji Dębnianka mają Państwo pewność, że będzie to jedyne przyjęcie w lokalu, co pozwoli na świętowanie tego ważnego dnia tylko w gronie rodzinnym. Restauracja, dbając o komfort maluszka i rodziców, dysponuje również osobnym pomieszczeniem wyposażonym w przewijak, w którym można swobodnie nakarmić lub przewinąć dziecko, a także pozostawić swoje rzeczy. 

Wykwintne menu, proponowane w kliku wariantach, zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających smakoszy, zaś menager lokalu pomoże w doborze potraw tak, by były one zgodne z upodobaniami przyszłych Gości. Wykwalifikowani cukiernicy osłodzą chrzciny ciastami, ciasteczkami oraz deserkami, zwieńczeniem zaś będzie tort, którego smak oraz wzór jest wcześniej uzgadniany z organizatorami chrzcin.