Catering

Restauracja Dębnianka, prócz posiłków oferowanych na miejscu, świadczy również usługi cateringowe o szerokim zakresie. Nasz catering Leżajsk to zawsze smaczne, świeże i ciepłe posiłki na różne okoliczności- zarówno w formie codziennych obiadów na wynos lub dowóz do domu lub firmy, jak i pełnego menu na wszelkiego rodzaju imprezy oraz spotkania: catering na imprezy okolicznościowe, komunie, chrzciny, wesela, bankiety, imprezy firmowe, wykład, szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe czy integracyjne. Zapewniamy dowóz na terenie Leżajska oraz okolic, możliwy jest również odbiór osobisty.

W zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta, zajmujemy się jedynie przygotowaniem posiłków oraz ich dowozem, ale także chętnie zajmiemy się wydawaniem dań w miejscu, w którym organizowane jest przyjęcie- niezależnie od tego, czy jest to prywatny dom lub mieszkanie, wynajmowany lokal czy też plener. W ramach usług cateringowych oferujemy dania ciepłe, zimną płytę, serwis kawowy, ciasta i ciasteczka, bufet szwedzki, słodki stół, wiejski stół i inne.

Mimo tego, iż catering niesie ze sobą pewne ograniczenia i utrudnienia, zawsze dbamy o najwyższą jakość przygotowywanego menu- jego walory smakowe oraz kwestie wizualne. Wszystko jest smaczne, świeże oraz ciepłe tak, by mogło zadowolić nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Catering Leżajsk z Restauracją Dębnianka to gwarancja najlepszego smaku i wygoda, na którą warto sobie pozwolić.