Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to ważny dzień w życiu każdego dziecka, ale także jego rodziny. Jest to przede wszystkim przeżycie duchowe, jednak nie można zapomnieć o odpowiedniej oprawie, gdyż jest to okazja, przy której zwykle spotykamy się we większym, rodzinnym gronie.

Restauracja Dębnianka to odpowiednie miejsce na komunie Leżajsk. Przyjęcie komunijne w naszym lokalu to połączenie podniosłego, uroczystego charakteru oraz doskonałej zabawy najmłodszych uczestników. Do dyspozycji oddajemy dwie komfortowe i klimatyczne sale- jedną restauracyjną, mieszczącą do 50 osób; drugą bankietową, w której pomieści się maksymalnie 200 osób. Gwarantujemy wykwintne menu, przedstawiając kilka opcji do wyboru, natomiast każde z nich z pewnością przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Ponadto w naszej ofercie znajdują się ciasta i ciasteczka pochodzące z własnej cukierni oraz okolicznościowy tort, który będzie słodkim zwieńczeniem całości.

Podczas organizacji przyjęć komunijnych troszczymy się o każdy szczegół- zapewniamy elegancko nakryte stoły z dekoracjami komunijnymi, atrakcje dla dzieci w postaci dmuchanego palcu zabaw oraz profesjonalną obsługę i dyspozycyjność managera sali w czasie trwania całego przyjęcia. 

Organizując komunię w Restauracji Dębnianka mogą Państwo liczyć na maksymalny komfort- możecie zająć się rzeczami i zadbać o sprawy najistotniejsze, pozostawiając całą organizację naszemu profesjonalnemu zespołowi. Tylko w taki sposób sprawicie, że będzie to wyjątkowy dzień w życiu Waszym i Waszego dziecka.